Rezerwy Korony Kielce przegrały w trzeciej lidze z Wisłą Puławy 0:1. Na meczu byli trener Lettieri, prezes Zając i Małkowski [ZDJĘCIA]

dor
W rozegranym w środę trzecioligowym meczu Korona II Kielce przegrała u siebie z Wisłą Puławy 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę pięknym strzałem w okienko zdobył Piotr Zmorzyński w 38 minucie. Spotkanie oglądali między innymi prezes Korony Krzysztof Zając, trener Gino Lettieri oraz Zbigniew Małkowski, były bramkarz między innymi Korony i Feyenoordu Rotterdam. Korona Kielce - Wisła Puławy 0:1 (0:1)Korona II: Kukić 6 - Szymusik 3  (28. Jopkiewicz 6 Ż), Pierzchała 5, Prętnik 5, Bujak 5 - Jukić 6, P. Lisowski 4, D. Lisowski 4 (65. Szelągowski 3), Sewerzyński 4 (46. Dziubek 4 Ż), Petrović 6 Ż - Piróg 6.-Bardzo trudny mecz z mocnym przeciwnikiem, który aspiruje do awansu. Powalczyliśmy. Po przerwie zagraliśmy lepiej. Mieliśmy sytuacje Petrovicia, sam na sam Sowińskiego i karny w 68 minucie, ale strzał Piotrka Pierzchały obronił nasz były bramkarz Paweł Socha. To był kluczowy moment meczu. Było nas stać przynajmniej na punkt. Mamy jednak młody zespół i uczymy się tej ligi - mówił Sławomir Grzesik, trener rezerw Korony.   (dor)
W rozegranym w środę trzecioligowym meczu Korona II Kielce przegrała u siebie z Wisłą Puławy 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę pięknym strzałem w okienko zdobył Piotr Zmorzyński w 38 minucie. Spotkanie oglądali między innymi prezes Korony Krzysztof Zając, trener Gino Lettieri oraz Zbigniew Małkowski, były bramkarz między innymi Korony i Feyenoordu Rotterdam. Korona Kielce - Wisła Puławy 0:1 (0:1)Korona II: Kukić 6 - Szymusik 3 (28. Jopkiewicz 6 Ż), Pierzchała 5, Prętnik 5, Bujak 5 - Jukić 6, P. Lisowski 4, D. Lisowski 4 (65. Szelągowski 3), Sewerzyński 4 (46. Dziubek 4 Ż), Petrović 6 Ż - Piróg 6.-Bardzo trudny mecz z mocnym przeciwnikiem, który aspiruje do awansu. Powalczyliśmy. Po przerwie zagraliśmy lepiej. Mieliśmy sytuacje Petrovicia, sam na sam Sowińskiego i karny w 68 minucie, ale strzał Piotrka Pierzchały obronił nasz były bramkarz Paweł Socha. To był kluczowy moment meczu. Było nas stać przynajmniej na punkt. Mamy jednak młody zespół i uczymy się tej ligi - mówił Sławomir Grzesik, trener rezerw Korony. (dor) Zdjęcia Dorota Kułaga
W rozegranym w środę trzecioligowym meczu Korona II Kielce przegrała u siebie z Wisłą Puławy 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę pięknym strzałem w okienko zdobył Piotr Zmorzyński w 38 minucie. Spotkanie oglądali między innymi prezes Korony Krzysztof Zając, trener Gino Lettieri oraz Zbigniew Małkowski, były bramkarz między innymi Korony i Feyenoordu Rotterdam.