Rezerwy Vive Targi Kielce przegrały z KSZO Odlewnią Ostrowiec

PK
W meczu 1. kolejki II. ligi piłkarzy ręcznych Vive II Targi Kielce przegrały z KSZO Odlewnią Ostrowiec.

Vive Targi II Kielce - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:40 (8:20)

Vive Targi II: W. Świąder, Duda - Wołowiec 2, Fąfara 1, Kusal 6, Seweryn 2, B. Świąder 2, Jamioł 5, K. Bernacki, M. Nowak, Janus 1, Piechnik 1, Budziosz 3, S. Nowak 1.

KSZO Odlewnia: Drabik, Szewczyk, Piątkowski - Bożek, Mroczek 2, Zdziech 2, Dziura 2, Cukierski 5, Kieloch 5, Jeżyna 3, M. Kubisztal 2, Sitkowski 2, Biskup 1, Fugiel 8, Świeca 6, Pomiankiewicz 2.

Spotkanie mocno odmłodzonego zespołu rezerw Vive Targi Kielce z pretendującym do awansu KSZO Odlewnią rozstrzygnęło się bardzo szybko, bo już po kilkunastu minutach. Goście dominowali w każdym elemencie, a przede wszystkim pod względem doświadczenia, mając w składzie kilku zawodników z dużym doświadczeniem z pierwszej ligi. W 13 minucie gospodarze przegrywali 2:11 i w zasadzie było po meczu. Przewaga drużyny trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego długo utrzymywała się na poziomie mniej więcej dziesięciu bramek, ale w końcówce zespół Pawła Tetelewskiego, który po pracy w AZS Politechnice Świętokrzyskiej i KSS Kielce wrócił do Vive Targi, popełniła sporo błędów a ataku i ostrowczanie mieli okazje do zdobywania łatwych bramek.

10. Vive Targi II 1 0 24-40

W innych meczach: MOSiR Bochnia - Orzeł Przeworsk 30:18 (14:10), Grunwald Ruda Śl. - Juvenia Rzeszów 35:26 (17:11), AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Wanda Kraków 21:15 (11:7), Wisła Sandomierz - MTS Chrzanów 25:26 (14:13).

W następnej kolejce, 5-6 października: Juvenia - Vive Targi II.