Rozbici na Suchych Stawach. Relacja z meczu Hutnik Kraków - Orlicz 5:1

RTK
Piłkarze Orlicza Suchedniów nie będą miło wspominać wyprawy do krakowskiej Nowej Huty. Przegrali oni bowiem z tamtejszym Hutnikiem 1:5.

Mecz na stadionie na Suchych Stawach szybko ułożył się po myśli lidera. Już po sześciu minutach po bramkach Pawła Pyciaka i Krzysztofa Świątka prowadził on 2:0, po pół godzinie gry drugi z wymienionych zawodników dołożył trzeciego gola i było praktycznie po meczu. W drugiej połowie Orlicz spisał się już nieco lepiej, ale przez ostatnie 23 minuty musiał grać w dziesiątkę - drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał grający trener gości Paweł Jaworek. Gospodarze podwyższyli na 4:0 po bramce Pyciaka. Wprawdzie na pięć minut przed końcem gola dla Orlicza zdobył najgroźniejszy w przyjezdnej ekipie Mariusz Jaros, ale ostatnie słowo i tak należało do Hutnika.