Rozpoczęła rozgrywki 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki

Archiwum
Rozpoczęły się rozgrywki drugiej ligi piłkarzy ręcznych z udziałem pięciu drużyn z województwa świętokrzyskiego.

UKS SMS Wybicki Kielce - Jedynka Myślenice 19:24 (10:15)
Wybicki:Duda, Kasperek - Bąk 6 (4), Adaś 5, Pawlikowski 4, Lenty 2, Konopacki 1, Dziedzic 1, Chendoszko, Cichoń, Pieńkus, Wójcik.

Drużyna Wybickiego to debiutant w rozgrywkach, ekipa z Myślenic ma już spore doświadczenie. Goście prowadzili przez cały mecz. W 18 minucie zespól z Kielc zbliżył się na różnicę jednego gola (7:8), ale Jedynka odpowiedziała serią trzech trafień i potem prowadziła już w bezpiecznych dla niej rozmiarach.

AZS AGH II Kraków - SMS ZPRP III Kielce 27:25 (18:16)
SMS ZPRP III: Popielecki, Drożdż - Korus 1, Luksa 1, Wywrot 2 (1), Aksamit 2 (1), Mielczarski 4 (1), Cacak 2, Bujok 1, Olczyk 2, Markowski 2, Pilz 1, Fajfer 6, Cichoń, Sowiak.

Mecz drugoligowych debiutantów był dość wyrównany, szczególnie w pierwszej fazie. W 19 minucie krakowianie odskoczyli na 13:9 i prowadzenia nie oddali już do końca spotkania, mimo że zespół z Kielc kilka razy zbliżał się na różnicę jednego gola. Pod koniec meczu przewaga AZS AGH zrobiła się wyraźniejsza (51 minuta, 25:19), goście dobrze finiszowali, doprowadzając w 57 minucie do wyniku 26:24, ale na więcej zabrakło czasu.

Tężnia Busko-Zdrój - SPR Górnik Zabrze 29:27 (16:17)
Tężnia:
Smagór, Tkacz - Grzyb 2 (1), Żarnowski 7, Mizdra, Zawarczyński 2, Trutkowski, Rogowski, Maj 4, Kwieciński 6, Glita 8.

Gospodarze z powodu kontuzji mieli do dyspozycji zaledwie 11-osobowy skład. Pierwsza połowa była bardzo zacięta, obie drużyny prowadziły na zmianę różnicą jednego gola.

Przewaga młodej drużyny z Zabrza zarysowała się na początku drugiej połowy. W 38 minucie Górnik prowadził 21:17. Jednak od tego momentu drużyna Tężni, debiutująca pod szyldem nowego sponsora, zaczęła bardzo dobrze współpracować w obronie, ze swoimi interwencjami włączył się bramkarz Paweł Smagór i przez kolejnych 14 minut drużyna z Buska straciła tylko jednego gola. W efekcie w 52 minucie prowadziła 25:22, a w 57 - 28:24.

MOSiR Bochnia - Orzeł Przeworsk 29:41 (11:19)

MKS Ustroń - Stal II Mielec 27:24 (12:9)

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Vive II Kielce - przełożony

Pauzowała Grupa Azoty Unia II Tarnów.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: