RS Active 4. Liga. Korona II Kielce wygrała z Wierną Małogoszcz 3:0. Bramki zdobyli Krzysztof Kiercz i Paweł Rogula, byli zawodnicy Wiernej

Jaromir Kruk, Dorota Kułaga
Paweł Rogula strzelił jedną z bramek w meczu z Wierną Małogoszcz
Paweł Rogula strzelił jedną z bramek w meczu z Wierną Małogoszcz Kamil Bielaszewski
Korona II Kielce pokonała w meczu RS Active 4. Ligi Wierną Małogoszcz 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli byli zawodnicy Wiernej - dwie grający trener Krzysztof Kiercz, a jedną Paweł Rogula, który przed tym sezonem trafił do Korony II z małogoskiej drużyny.

Korona II Kielce wygrała z Wierną Małogoszcz. Dwa gole Krzysztofa Kiercza

Korona Kielce – Wierna Małogoszcz 3:0 (1:0)
Bramki: Paweł Rogula 45, Krzysztof Kiercz 70, 74.
Korona: Mamla – Przybysławski, Kiercz, Kwiecień (46 Leszczyński), R. Turek – Kucharczyk (64 Chojecki), Gałązka (64 Mianowany), Strzeboński, Konstantyn – Rogula, Szulc (64 E. Szymański).
Wierna: Spurek – Malinowski, Wroński, Kuzincow, Molęda – Łata (77 R. Szymański), Soboń, Klapa (77 W. Karbownik) – Sornat (87 R. Bała), Rejowski (87 Ginter), Stojko (90+1 Porzuczek).

Zobacz zdjęcia z meczu

Korona długo czekała na przełamanie defensywy gości, do 45 minuty kiedy po podaniu Krzysztofa Kiercza prowadzenie dał jej Paweł Rogula. Co ciekawe, i autor gola, i asystent byli piłkarzami klubu z Małogoszcza. Obrońca Kiercz wcielił się w rolę napastnika i pokonał Szymona Spurka po przerwie dwukrotnie. Potem opuścił boisko z powodu urazu i gospodarze musieli grać do końca w dziesiątkę, bo wcześniej wykorzystany został limit zmian.