RS Active IV Liga. Byliście na meczu GKS Zio-Max Nowiny z Koroną II Kielce? Szukajcie się na zdjęciach

Wojciech Buras
Korona II pokonała GKS Nowiny. Zobacz zdjęcia kibiców na kolejnych slajdach.
Korona II pokonała GKS Nowiny. Zobacz zdjęcia kibiców na kolejnych slajdach. Kamil Bielaszewski
GKS Zio-Max Nowiny przegrał z Koroną II Kielce 2:3 w meczu dwunastej kolejki RS Active 4 Ligi. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mogli narzekać na brak emocji. Sytuacja na boisku zmieniała się z minuty na minutę, a zwycięski gol dla kielczan padł w końcówce spotkania.

Zdjęcia kibiców z meczu GKS Nowiny - Korona II Kielce

Wynik meczu szybko otworzył strzałem z dystansu Damian Kopyciński. Korona tylko na moment wyrównała za sprawą Krzysztofa Kiercza w 16 minucie. Cztery minuty później kolejne prowadzenie gospodarzom dał Hińcza. W przerwie na murawie pojawił się Adam Chojecki i odwdzięczył się za to bramką. Kielczanie mieli problem by przełamać mądrze broniący się zespół Przemysława Cichonia. Gola na wagę zwycięstwa strzelili w końcówce meczu. Faulowany w polu karnym był Rogula, a do jedenastki podszedł Mateusz Mianowany, który ustalił wynik całego spotkania.

Zobacz zdjęcia kibiców

Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, a także bramek. Kolejne domowe starcie GKS Nowiny rozegra 28 października z Hetmanem Włoszczowa. Po drodze czeka ich jeszcze mecz wyjazdowy w Morawicy.