RS Active IV Liga. Byliście na meczu Pogoni Staszów z Wisłą Sandomierz? Szukajcie się na zdjęciach

Wojciech Buras
Zobacz więcej zdjęć kibiców na kolejnych slajdach >>>
Zobacz więcej zdjęć kibiców na kolejnych slajdach >>>Dorota Prokop
Pogoń Staszów pokonała Wisłę Sandomierz 7:0 w meczu trzynastej kolejki RS Active IV Ligi. Spotkaniu towarzyszyła napięta atmosfera na trybunach. Starcie obu ekip określane jest mianem "Świętej Wojny". Zobacz zdjęcia kibiców z tego wydarzenia.

Zdjęcia kibiców z meczu Pogoń Staszów - Wisła Sandomierz

Pogoń nie trafiła karnego 10 minucie meczu. Kibice gospodarzy na pierwszą bramkę musieli poczekać do 40 minuty. Wtedy wynik otworzył Adrian Chrząszcz. W drugiej części meczu zawodnicy ze Staszowa wrzucili wyższy bieg i zdobyli kolejne bramki. Trener zespołu ze Staszowa pochwalił atmosferę towarzyszącą temu spotkaniu. - Dla takiej oprawy i takich kibiców warto grać. Według mnie obie marki powinny zostać na tym poziomie rozgrywkowym. Chciałbym, aby Pogoń i Wisła dzielnie walczyły z tymi nieprzychylnościami i trudnościami jakie ich spotkały - powiedział Rafał Oleniacz.

Zobacz zdjęcia kibiców

"Świętej Wojnie" towarzyszyła niesamowita oprawa na trybunach. Kibice w dużej liczbie zjawili się na stadionie i mieli okazję obejrzeć, aż 7 goli.