Rusza 3 liga. Kto wywalczy awans? Według analityków BETFAN faworytem Stal, groźna będzie Siarka, a KSZO "czarnym koniem"

dor
W najbliższy weekend rusza 3 liga. Kto wywalczy awans? Według analityków BETFAN faworytem Stal, groźna będzie Siarka, a KSZO "czarnym koniem".
W najbliższy weekend rusza 3 liga. Kto wywalczy awans? Według analityków BETFAN faworytem Stal, groźna będzie Siarka, a KSZO "czarnym koniem". Fot. Archiwum firmy
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Stal Stalowa Wola zatriumfuje w swojej grupie w rozgrywkach III ligi i tym samym w sezonie 2021/22 wywalczy awans na poziom centralny. Zdaniem BETFAN jej najgroźniejsi rywale to Podhale Nowy Targ i Siarka Tarnobrzeg. Czarnym koniem grupy może okazać się KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Zdaniem bukmachera w 4. grupie największe szanse na pokonanie rywali ma Stal Stalowa Wola. Po rozczarowującym poprzednim sezonie, kiedy to Wisła Puławy zdystansowała resztę drużyn, klub ma zwiększoną motywację, by wreszcie wrócić do II ligi. Tym razem Stalówka z grupy pościgowej przesunęła się na pozycję faworyta swojej grupy. Kurs w BETFAN na jej zwycięstwo to 3,75. Każde 100 zł postawione na Stal Stalową Wolę przyniosłoby więc 375 zł wygranej w razie sukcesu drużyny.

Zadanie będą jej utrudniały Podhale Nowy Targ z byłym trenerem Resovii, Szymonem Grabowskim, oraz Siarka Tarnobrzeg z grupą ambitnej młodzieży, która w poprzednim sezonie zdążyła się już ograć i może liczyć na lepszy wynik w nadchodzących rozgrywkach. Kursy w BETFAN to 4 na Podhale i 6,50 na Siarkę, co w razie spełnienia się ich ambicji oznacza wygrane odpowiednio: 400 zł lub 650 zł.

Bardzo ciekawe transfery poczynił też KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i ten zespół, zdaniem bukmachera może okazać się czarnym koniem rozgrywek w swojej grupie. Kurs na drużynę z Ostrowca wynosi w BETFAN 8, a zatem każde 100 zł na nią postawione przyniosłoby więc 800 zł wygranej w razie sukcesu tego klubu.

Według analiz BETFAN w innych grupach awans z III do II ligi wywalczą Polonia Bytom (kurs 2,50), Polonia Warszawa (kurs 3) i Kotwica Kołobrzeg (kurs 3,25).

Źródło Materiały prasowe

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Piotrem Małachowskim

Wideo

Dodaj ogłoszenie