Sandra zdobyła brąz, Tomek walczy dalej

/DOR/, /SAW/
Tomasz Kot pokonał mistrza Turcji w poniedziałkowym pojedynku turnieju Stamma.
Sandra Drabik ze Sportowego Klubu Kick Boxing Kielce zdobyła brązowy medal na pięściarskim 29. Turnieju im. Feliksa Stamma w Warszawie. Tomasz Kot z klubu Rushh Kielce wygrał walkę z mistrzem Turcji Siparem Onerem.

W poniedziałkowym pojedynku Sandra Drabik, która walczyła w olimpijskiej kategorii 51 kilogramów, przegrała z reprezentantka Turcji Sumeyrą Razic 9:10. Kielczanka zakończyła udział w tej imprezie z brązowym medalem.
Udanie w imprezie wystartował Tomasz Kot rywalizujący w kategorii do 69 kg. Tomek pokonał na punkty 12:11 mistrza Turcji, a we wtorek zmierzy się z Ormianinem Sasunem Karpetianem.
- Tomek walczył bardzo dobrze. jestem zadowolony. Mam nadzieję, ze upora się również z zawodnikiem z Armenii - przyznał Grzegorz Nowaczek, trener Tomka Kota w klubie Rushh Kielce.