Scyzory Kielce pokonały Torpedy Łódź i są wiceliderem tabeli!

dor
W rozegranym w niedzielę w Nowinach meczu drugiej kolejki Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II KKF.PL Scyzory Kielce pokonał Torpedy Łódź 22:10 (0:8, 6:0, 8:2, 8:0).

Bohaterem spotkania był Kamil Piwowar, który zdobył wszystkie punkty dla gospodarzy! W drugie kwarcie z przyłożenie po 35-jardowej akcji biegowej, w trzeciej z przyłożenia po 3-jardowej akcji biegowej (do tego dołożył podwyższenie za dwa punkty), a w czwartej z przyłożenia po 10-jardowej akcji biegowej (plus podwyższenie za dwa punkty). W kieleckim zespole, oprócz Kamila Piwowara, wyróżnił się debiutujący w lidze Piotr Jankowski z linii defensywnej.

- Pierwsza kwarta, jak zwykle była przespana, a potem graliśmy twardo w obronie, konsekwentnie w ataku i udało się wygrać. Niesamowity był Kamil Piwowar, który zdobył wszystkie punkty - mówił Rafał Kozieł, prezes KKF.PL Scyzory.

1. Lowlanders Białystok 2 4 58:6
2. Scyzory Kielce 2 4 42:18
3. Warsaw Spartans 2 2 20:30
4. Radom Rocks 1 0 8:20
5. Mustangs Płock 1 0 6:20
6. Torpedy Łódź 2 0 16:56

Kolejny mecz ligowy Scyzory rozegrają 4 czerwca - w Nowinach zmierzą się z Mustangs Płock.