Siarka Tarnobrzeg wygrała z Czarnymi Połaniec w swoim pierwszym meczu w 3. lidze. Padło 5 goli, było dużo emocji. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Siarka Tarnobrzeg wygrała z Czarnymi Połaniec 3:2. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>>>>>>>>>. Marcin Radzimowski
Siarka Tarnobrzeg pokonała 3:2 Czarnych Połaniec w drugiej kolejce 3 Ligi grupy 4. W nadwiślańskich derbach było sporo emocji i nerwów. Zobaczcie zdjęcia i relację z meczu.
Siarka Tarnobrzeg w niedzielę 13 sierpnia pokonała Czarnych Połaniec 3:2

3 liga. Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3:2. Było dużo e...

Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3:2 (2:1)
Bramki: Bartosz Krzysztofek 31, Bartosz Sułkowski 38 z karnego, Kacper Prusiński 75 - Tomasz Mucha 25, Konrad Guca 90+2.
Siarka: Zoch - Woś (65. Bieniarz), Bierzało, Szymocha, Sulkowski, Kaliniec (65. Wicki), Kumorek (83. Mróz), Feret (68. P. Lisowski) , Cichocki (68. Prusiński), Krzysztofek, Orlik.
Czarni: Wieczerzak - Misztal, Załucki, Bawor , Smoleń (66. Bakowski) - Banik (71. Żądło) Wiktor (66. Sumara), Chmielowiec (80. Wójcik), Kałaska, Mucha (66. Guca) - Martinez.
Żółte kartki: Bierzało.
Sędziował: Łukasz Szczołko (Lublin)

Zobaczcie galerię zdjęć z meczu Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec

Niewielu się spodziewało, że to goście z Połańca obejmą prowadzenie w 25 minucie za sprawą Tomasza Muchy, dla którego jest to 4 gol w tych rozgrywkach. 6 minut później Siarce udało się wyrównać, a w 38 minucie rzut karny na gola zamienił Bartosz Sułkowski.

Zespół z Tarnobrzega, spadkowicz z 2.ligi prowadził więc do przerwy.

Czarni Połaniec w drugiej połowie dążyli do wyrównania, ale sprawy w swoje ręce w 75 minucie wziął Kacper Prusiński, który wszedł z ławki i podwyższył prowadzenie drużyny z Podkarpacia.

Ten gol nie załamał przyjezdnych i zespół Michała Szymczaka próbował odrobić straty, ale gol Konrada Gucy w doliczonym czasie gry, był w zasadzie tylko na osłodę.

Mamy niedosyt, uważam że nie byliśmy słabsi, ale baliśmy się stałych fragmentów gry i tak straciliśmy bramkę, potem drugą z rzutu karnego. Szkoda, że strzeliliśmy tę kontaktową bramkę tak późno, bo fizycznie wyglądaliśmy dobrze

- powiedział trener Czarnych, Michał Szymczak.

Zobaczcie fotorelację z meczu Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec

Oto komplet wyników drugiej kolejki 3 ligi i aktualna tabela

Kibice na meczu Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec. Więcej na kolejnych zdjęciach.

Kibicowałeś na meczu Siarki Tarnobrzeg z Czarnymi Połaniec? ...