Siatkarki Dany Gameb UKS Relaks Skarżysko-Kamienna szykują się do nowego sezonu. Na turnieju w Zagnańsku dotarły do finału

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
Już tylko dni dzielą nas od startu nowego sezonu siatkarskiego w III lidze kobiet i siatkarki Dany Gameb UKS Relaks Skarżysko-Kamienna wybrały się na turniej do Zagnańska, aby sprawdzić formę.

W Turnieju o puchar Wójta Gminy Zagnańsk podopieczne Jarosława Mosiołka zajęły drugie miejsce. W finale uległy zespołowi AZS UJK Kielce 0:2. W półfinale pokonały gospodynie – Spartę Zagnańsk 2:1. Rundę grupową skarżyskie siatkarki zakończyły na pierwszym miejscu.

Zespół zainauguruje swoje rozgrywki 17 października meczem z drużyną Adamówki Łagów. Spotkanie odbędzie się w sali Szkoły Podstawowej w Skarżysku Kościelnym. Początek o godz. 18.00.

W turnieju w Zagnańsku Dana Gameb UKS Relaks zagrała w składzie: Weronika Wilczyńska, Nadia Adamczyk, Dominika Łękawska, Kamila Jedlińska, Katarzyna Bogusiewicz, Gabriela Winerowicz, Natalia Kasprzyk.