Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały w Młodej Lidze

Kamil Markiewicz
Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały w Młodej Lidze z Muszyną Proxima Kraków.

MUSZYNA PROXIMA KRAKÓW - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:12, 25:16, 21:25, 25:20)

KSZO:Turek, Urbańska, Dobrasiewicz, Nowak, Ciesielczyk, K. Piotrowska, Kowalska(libero) oraz Drab, Poziomek.

Mecz z grającym pod szyldem Muszyny zespołem Proximy Kraków, rozegrany został... w Proszowicach. Siatkarki KSZO nie zdołały jednak zapisać na swoim koncie pierwszego punktu w rozgrywkach Młodej Ligi kobiet. Pierwszy set zakończył się gładką przegraną do 12. W drugim secie także gospodynie szybko wypracowały sobie przewagę i jej nie oddały. Trzecia partia także rozpoczęła się źle, jednak przegrywając już 2:6, KSZO zdołał objąć pięciopunktowe prowadzenie (19:14), którego nie oddał, wygrywając partię do 21. W czwartym secie wyrównana gra toczyła się niemal do końca, jednak ostatnie piłki lepiej rozegrały gospodynie.

Grupa A. PTPSPiła - Pałac Bydgoszcz 0:3, Atom Trefl Malbork - Chemik Police 0:3, Budowlani Łódź - Legionovia 2:3.
1. Budowlani Łódź 4 9 11: 5
2. Legionovia 4 9 11:5
3. Chemik Police 4 9 11:5
4. PTPSPiła 4 5 6:8
5. Pałac Bydgoszcz 4 4 5:9
6. Atom Trefl Malbork 4 0 0:12

W innych meczach grupy B. ŁKSSzkoła Gortata Łódź - BKSProfi Credit Bielsko-Biała 1:3, Impel Wrocław - MKSDabrowa Górnicza 3:2.

1. Impel Wrocław 4 11 12:3
2. BKSBielsko Biała 4 8 10:6
3. MKSDąbrowa Górnicza 4 7 10:9
4. Muszyna Proxima Kraków4 6 7:8
5. ŁKSSzkoła Gortata Łódź 4 4 7:10
6. KSZOOstrowiec 4 0 2:12
W następnej kolejce, 3.12: KSZO-Szkoła Gortata Łódź.