Siatkarze Integro OSiR Staszów najlepszy w Oleśnicy

/KAR/
Drużyna Integro OSiR Staszów zwycięzcy turnieju turniej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica. archiwum prywatne
W Oleśnicy rozegrany został dziewiąty turniej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica w siatkówce mężczyzn. Do rywalizacji stanęło siedem drużyn uczestniczących w rozgrywkach Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.

W turnieju zwyciężyła drużyna Integro OSiR Staszów. W półfinałach zawodów ULKS Stopnica pokonał ULKS Gryf Rytwiany 2:0, a Integro OSiR Staszów wygrał z ULKS Budkom Oleśnica 2:1. W meczu o trzecie miejsce gospodarze ULKS Budkom Oleśnica wygrali z zespołem ULKS Gryf Rytwiany 2:0 (25:22, 25:20). Natomiast w finale Integro OSiR Staszów zwyciężył z ULKS Stopnica 2:0 (25:22, 25:14). Zespół Integro OSiR Staszów wystąpił w składzie: Wiesław Grosicki, Damian Błaszczyk, Paweł Wawrzkiewicz, Piotr Jawor, Michał Dziedzic, Patryk Grosicki, Karol Leks, Sebastan Bąk, Michał Mitręga. Klasyfikacja końcowa:1. Integro OSiR Staszów, 2. ULKS Stopnica, 3. ULKS Budkom Oleśnica, 4. ULKS Gryf Rytwiany, 5. Mocni Tuczępy, 6. PMOS Busko-Zdrój, 7. KS Zborów.