Siatkówka. STS uległ wiceliderowi, rozgrywki wznowi 9 listopada

/PST/
Kolejną porażkę ponieśli w drugoligowych rozgrywkach siatkarze STS Skarżysko-Kamienna. W sobotę przegrali we własnej hali z wiceliderem, Karpatami MOSiR KHS Krosno 0:3, w setach 22:25, 23:25 i 18:25.

Podopieczni Łukasza Kruka (nie grał w tym meczu z powodu urazu łydki) zajmują przedostatnie, ósme miejsce w tabeli, mają cztery punkty. Przed nimi dłuższa przerwa w rozgrywkach. W ten weekend drugoligowcy odpoczywają, natomiast w środę 6.11 STS pauzuje. Najbliższy pojedynek o punkty rozegra trzy dni później z obecnym liderem grupy szóstej, Błękitnymi Ropczyce.