Skała Tumlin przegrała wysoko z Zenitem Chmielnik. Zespół gości awansował na fotel lidera tabeli. Zobacz zdjęcia z meczu i wideo

Bartosz Wartałowicz
od 16 lat
Skała Tumlin przegrała 0:4 z Zenitem Chmielnik w meczu 3 kolejki A klasy grupy 1. Zobacz relację, wideo i zdjęcia.

Skała Tumlin - Zenit Chmielnik 0:4 (0:1)
Bramki: Szymon Wesołowski 42, 63, 90 z karnego, Dawid Gwarek 65.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania

W pierwszej połowie goście z Chmielnika stwarzali sobie sytuacje, ale pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 42 minucie. W drugiej odsłonie Skała próbowała odrabiać jednobramkową stratę, ale to Zenit skuteczniej dążył do podwyższenia wyniku. Bardzo dobrze prezentowały się skrzydła zespołu z Chmielnika: Arkadiusz Terech - Szymon Wesołowski. Ostatni z wymienionych mecz zakończył z hat-trickiem. Goście wygrali pewnie ten mecz i zajęli fotel lidera tabeli A klasy grupy 1.