Słabo na wyjeździe. Kmita Zabierzów - Czarni 3:0

dor
Kolejny słaby mecz rozegrali na wyjeździe piłkarze Czarnych Połaniec i przegrali z Kmitą Zabierzów 0:3.

- Na początku spotkania mieliśmy dwie dobre okazje, ale zmarnowali je Piotrek Kajda i Adrian Gębalski. To się, niestety, zemściło, bo w piątej minucie straciliśmy bramkę - mówił Krzysztof Piechniak, kierownik drużyny Czarnych.

Gospodarze już do przerwy rozstrzygnęli losy meczu - na listę strzelców wpisali się kolejno: Dawid Burzyński w 5, Piotr Koperny w 15 i Michał Kanclerz w 25 minucie. - Znowu zagraliśmy słaby mecz na wyjeździe. W drugiej połowie mieliśmy optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynikało - dodał Krzysztof Piechniak.