Smartwatch podbija rynek. To rynkowy hit kieleckiej firmy Garett Electronics i propozycja na prezent pod choinkę (WIDEO, zdjęcia)

Marzena Smoręda
Marzena Smoręda

Wideo

Spełniają wiele funkcji, są wygodne w użytkowaniu i mają atrakcyjny design. Technologiczne możliwości smartwatcha, czyli nowoczesnego zegarka, który potrafi wiele, sprawiają, że to najmodniejszy obecnie na świecie gadżet dla dorosłych i dla dzieci. Takie urządzenia oferuje kielecka firma Garett Electronics, polecając je jako nowoczesny prezent.

- Smartwach to praktyczne urządzenie, które staje się bardzo modne. Zwykłe zegarki pokazują czas, a smartwach daje nam znacznie więcej. Oferuje nowe rozwiązania dla współczesnych ludzi – mówi Arkadiusz Zadroga, dyrektor do spraw handlowych w Garett Electronics, młodej prężnie rozwijającej się firmy, która ma produkty odpowiadające najnowszym trendom w świecie elektroniki użytkowej, działającej na rynku od 6 lat, ale cieszącej się już pozycją lidera w Polsce w swojej branży.

- Można powiedzieć, że gadżety z aplikacjami naszego projektu ułatwiają i uatrakcyjniają życie - zwiększając jego standard, bezpieczeństwo. Przydają się każdemu dosłownie każdego dnia. Może z nich korzystać cała rodzina, a więc jest to superprezent na Mikołaja lub pod choinkę – dodaje dyrektor Zadroga.

Co oferuje Garett Electronics? - Największą i najszerszą ofertę w smartwatchach, w tym modele dziecięce, dla dorosłych, sportowe, biżuteryjne, casualowe, a także modele z wbudowanym systemem Android. Oprócz inteligentnych zegarków, także z funkcją telefonu, z GPS, mamy w ofercie również kamery samochodowe, poprawiające poczucie bezpieczeństwa kierowcy na drodze, gogle VR, power banki i drukarki 3D oraz akcesoria. Co ważne, klient może liczyć u nas nie tylko na dobry produkt, ale i profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową oraz pomoc techniczną – informuje Jakub Pietras, przedstawiciel handlowy z firmy Garett Electronics.

Smartwatche to obecnie rynkowy hit. Dlaczego? - Te nowoczesne gadżety mają coraz więcej innowacyjnych funkcji i różnorodny, ciekawy design. Można je dopasować ściśle pod konkretne potrzeby użytkownika. Co ważne, motywują do aktywnego stylu życia. Damskie smartwatche mogą mieć biżuteryjny charakter, a oprócz tego posiadać funkcje sportowe, które pozwalają zadbać o dobrą kondycję. Mogą mieć także typowo sportowy charakter i design, jeśli chcemy na bieżąco monitorować codzienną aktywność fizyczną. Smartwatch podliczy dzienny dystans kroków, bilans spalonych kalorii, rodzaj aktywności czy pokonaną trasę, a nawet wysokość pulsu. Są idealne dla osób uprawiających aktywność fizyczną. Pozwalają kontrolować parametry ciała oraz poprawiać własne osiągnięcia. Zegarki czy opaski zaprojektowane są z myślą o potrzebach sportowców. Pozwalają na odczytywanie podstawowych parametrów związanych ze zdrowiem, które określają aktywność fizyczną zawodowych sportowców, a także amatorów, uprawiających bieganie oraz inne dyscypliny rekreacyjnie. Nie tylko są wytrzymałe, ale i wodoszczelne, dzięki czemu sprawdzają się nawet w ekstremalnych sytuacjach. Są także modele o designie dedykowanym specjalnie dla biznesmenów, seniorów – dodaje Jakub Pietras.

Ale urządzeniem, które obecnie odgrywa bardzo ważną rolę w opiece i kontroli nad dziećmi są smartwatche dla najmłodszych. - Powstały one w trosce o ich bezpieczeństwo. Ta technologiczna nowinka jest nie tylko atrakcyjna dla najmłodszych, ale daje rodzicom i dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Smartwach dla dzieci ma przycisk SOS, informujący opiekunów o niebezpieczeństwie, funkcję GPS, która umożliwia szybkie zlokalizowanie dziecka, a nawet informuje rodziców o przekroczeniu przez dziecko uzgodnionej trasy. Bezpieczeństwo dzieci to priorytet, dlatego jest to nasza superoferta dla rodzin z dziećmi. Mamy także trackery GPS - ofertę między innymi dla posiadaczy na przykład psów czy kotów. To wygodne rozwiązanie do szybkiego lokalizowania domowych pupili – mówi Bartosz Strząbała, przedstawiciel handlowy z firmy Garett Electronics.

- Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami. Pomożemy w wyborze urządzenia spełniającego oczekiwania każdego klienta - dodaje dyrektor Arkadiusz Zadroga.

POLECAMY: BIZNES I PRACA

Dodaj ogłoszenie