SMS ZPRP Kielce urwała na wyjeździe punkt Padwie Zamość

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Padwa Zamość po rzutach karnych wygrała z SMS ZPRP Kielce.

ZOBACZ>>> Dujszebajew w szpitalu po meczu z PSG. PGE VIVE bez prawych rozgrywających

Padwa Zamość – SMS ZPRP Kielce 6:5 po karnych (24:24, 11:8)

SMS: Nowak, Kaczmarczyk, Zacharski – Schabowski 4, Czarnecki 4, Antoniak 4, Pawłowski 3, Brzeziński 2, Krawczyk 2, Czekaj 2, Gołda 1, Bienenda 1, Leśniak 1, Walczyk, Trojanowski, Czaja.

Po pierwszej połowie, w której z lekka przeważali gospodarze, w drugiej połowie obraz gry diametralnie się zmienił. Odważnie grający uczniowie SMS odrabiali straty, a okres pomiędzy 40 a 52 minutą wygrali aż 9:1, obejmując prowadzenie 22:19. W zaciętej końcówce Padwa doprowadziła do remisu, a potem wygrała karne. Punkt zdobyty na terenie dużo wyżej notowanego rywala jest jednak sukcesem drużyny z Kielc.