Soła Oświęcim pokonała Spartę Caffaro Kazimierza Wielka

(KAR)
W środkowym meczu trzeciej ligi, Sparta Caffaro Kazimierza Wielka przegrała przed własną publicznością z Sołą Oświęcim 0:1.

Sparta Caffaro Kazimierza Wielka - Soła Oświęcim **0:1 (0:1)**

Bramka: 0:1 Dawid Wadas 3 min.

Sparta Caffaro: Iliński 4 - Adamczyk 5, Kret 4, Marut 4, Poniedziałek 4 - Dziwiszewski 6, Czajka 4, Cyganek 4, Oleksa 4 (80. Wąż nie klas.) - Kawula 4, Wołowski 4 (83. Pamintasu nie klas.).

Kartki: Dziwiszewski (Sparta Caffaro).

Spartę Caffaro w spotkaniu poprowadził piłkarz Paweł Czajka. Mecz źle rozpoczął się źle dla gospodarzy. Soła już w 3 minucie objęła prowadzenie po strzale Dawida Wadasa. W 20 minucie zespół z Oświęcimia nie wykorzystał rzutu karnego. W poprzeczkę trafił Paweł Cygnar.

- Weszliśmy w mecz od 20 minuty. Niestety przegrywaliśmy już 0:1. W tym spotkaniu było widać duże zaangażowanie naszych zawodników, ale niestety nie udało nam się wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji. Myślę, że stać nas było w tym pojedynku na remis - mówił Paweł Czajka.