Sparingi włoszczowskich zespołów z klasy A i B

/KAR/
Mecze kontrolne zaczęły rozgrywać nasze zespoły z klasy A i B. W sobotę A-klasowy GLKS Krasocin podejmował u siebie czwartoligowy Naprzód Jędrzejów. Nasza drużyna wygrała to spotkanie 1:0, bezbramkowo remisując do przerwy. Gola na wagę zwycięstwa zdobył dla GLKS Przemysław Wilk.

W niedzielę nasza inna drużyna z klasy A Zieleń Żelisławice-Secemin zagrała w Seceminie z występującym w łódzkiej klasie A Zapałem Krzętów. Drużyna z Żelisławic przegrała ten mecz 3:5, ulegając do przerwy 0:1. Dwie bramki dla Zieleni zdobył w tym spotkaniu Patryk Pasoń, a jedną Kamil Nidziński.

W weekend Zieleń nie będzie rozgrywała meczu kontrolnego. Zagra natomiast drużyna z Krasocina, która zmierzy się na boisku przy ulicy Wiśniowej we Włoszczowie z B-klasowymi rezerwami Hetmana. To spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 lutego, o godzinie 13.

Również w niedzielę 23 lutego, ale o godzinie 12, B-klasowy GKS Kluczewsko podejmował będzie na własnym boisku Zapał Krzętów.