Spartakus Aureus zagra z Beskidem. Liczy na zwycięstwo

(dor)
Bartosz  Gębura to pewny punkt defensywy Spartakusa.
Bartosz Gębura to pewny punkt defensywy Spartakusa. Aleksander Piekarski
Piłkarze Spartakusa Aureus Daleszyce mieli ogromny niedosyt po ostatnim wyjazdowym meczu z Sołą Oświęcim. Przegrali 0:1, tracąc bramkę w 93 minucie, a więc w doliczonym czasie gry. Jak mówili, bo błędzie sędziego, który nie zauważył faulu (a dokładnie nakładki) na Bartoszu Gęburze.

-Szkoda, bo postawiliśmy się mocnemu rywalowi i zasłużyliśmy na remis. Niestety, decyzja sędziego z ostatniej minuty zaważyła na wyniku spotkania - mówił Dariusz Kozubek, grający trener Spartakusa Aureus.

Po rozegraniu siedmiu kolejek beniaminek trzeciej ligi z Daleszyc plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Okazję do poprawienia tego dorobku będzie miał w najbliższy weekend. Zmierzy się z Beskidem Andrychów, który zamyka tabelę - na koncie ma zaledwie jeden punkt. Mecz odbędzie się w niedzielę, rozpocznie się o godzinie 16. Wynik i relacja z tego pojedynku zaraz po jego zakończeniu w portalu www.echodnia.eu

-Serdecznie zapraszamy kibiców do przyjścia na to spotkanie. Doping jest naszej drużynie bardzo potrzebny. Liczymy na to, że wywalczymy komplet punktów. Innego scenariusza w tym spotkaniu nie bierzemy pod uwagę - powiedział Paweł Toboła, prezes klubu z Daleszyc.

Wszyscy zawodnicy, poza Wiktorem Wołowcem, są gotowi do gry. Trener Dariusz Kozubek ma więc w kim wybierać, bo rywalizacja o miejsce w wyściowym składzie jest spora. -Zespół w każdym meczu pokazuje charakter i to mnie cieszy. Poza spotkaniem ze Spartą Kazimierza Wielka, które nam nie wyszło. Uważam, że jak na beniaminka, prezentujemy się naprawdę solidnie - dodał Paweł Toboła, prezes Spartakusa Aureus.