Spartakus Daleszyce przegrał z Granatem Skarżysko-Kamienna w zaległym meczu 3 kolejki RSActive 4 ligi

Bartosz Wartałowicz
Spartakus Daleszyce przegrał 2:3 z Granatem Skarżysko-Kamienna w zaległym meczu 3 kolejki RSActive 4 Ligi. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Stanisław Mokrosnop.

Spartakus słabszy od Granatu w zaległym meczu 3 kolejki RS Active 4.ligi

Spartakus Daleszyce - Granat Skarżysko-Kamienna 2:3 (1:2)
Bramki: Stanisław Mokrosnop 27, 77 z karnego - Bartłomiej Książek 11, Wiktor Bartoszek 22, Błażej Miller 62

Granat: Prasek - Garbacz, Goździk, Dołęgowski, Górecki - Kaczmarski (70. Grzela), Papros, Bartoszek, Pluta - Książek (85. Stępnik), Miller

Bardzo dobrze w mecz weszli goście ze Skarżyska-Kamiennej, bo po 22 minutach prowadzili już 2:0. 5 minut później po stałym fragmencie gry kontaktową bramkę zdobyli gospodarze. Na więcej goli kibice musieli czekać aż do drugiej połowy. W 62 minucie gola w drugim meczu z rzędu zdobył Błażej Miller. Doświadczony napastnik Granatu mógłby mieć więcej goli na swoim koncie, gdyby był czasami bardziej pazerny w polu karnym, ale jego chęć gry zespołowej budzi duży podziw. 15 minut po golu Millera, z rzutu karnego odpowiedział Stanisław Mokrosnop, dla którego był to drugi gol w meczu. Na nic więcej nie było stać Spartakusa tego dnia i 3 punkty pojechały do Skarżyska. Wygrana ze Spartakusem była dla Granatu drugim zwycięstwem z rzędu. Zespół pod wodzą Bolesława Strzemińskiego awansował na ósme miejsce w tabeli. Zespół z "Dallas" jest jedenasty.

Wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą. Prowadziliśmy 2:0, ale rywale mieli stały fragment gry i wepchnęli piłkę do bramki. Podwyższyliśmy wynik, mieliśmy swoje sytuacje, ale to rywal zdobył bramkę kontaktową i w końcówce zrobiło się nerwowo

- skomentował trener Granatu, Bolesław Strzemiński.