Trasa linii SK będzie wyglądać następująco: ulica Żytnia - Czarnowska – aleja IX Wieków Kielc – Sandomierska – Cedzyna - Radlin – Górno (przejazd drogą 74) – Wola Jachowa - Bieliny – Huta Nowa – Huta Stara - Huta Szklana – Święty Krzyż, (powrót w odwrotnej kolejności).
Autobusy linii SK odjadą z Kielc o godzinie: 6.45, 9.00, 11.15, 13.50 oraz 16.10. Odjazdy ze Świętego Krzyża o godzinie: 10.10, 12.30, 15.00, 17.15 i 18.15. Koszt przejazdu według obowiązującego cennika.
Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?