Poważnie wzmocniła się Kamienna Brody, którą zasilili Tomasz Wójcik, ostatnio grający w trzecioligowej Juvencie Perfopol Starachowice, a wcześniej w Koronie Kielce, i Adrian Niewczas z ŁKS Georyt Łagów.
Mocniejsza niż w zeszłym sezonie na pewno będzie Stal Kunów, do której trafili Michał Kosowski z Powiślanki Lipsko, Patryk Frańczak i Mateusz Kasprzyk z KSZO Junior Ostrowiec oraz Zbigniew Korpikiewicz z Nidzianki Bieliny.
Astra Suchedniów
Odchodzi: Mariusz Mik (Łysica II Bodzentyn).
Zainteresowanie: Paweł Niemczyk (ostatnio Orlicz Suchedniów).
Dąb Nagłowicie
Odchodzi: Przemysław Matera (wyjazd za granicę).
Przychodzą: Kamil Fiuk (Naprzód Jędrzejów), Konrad Dzwonek (wolny zawodnik).
Gród Wiślicka
Zainteresowanie: Kamil Szcześniak (Sparta Kazimierza Wielka).
GKS Górno
Przychodzi: Piotr Wąś (Nidzianka Bieliny).
Gród Mińsk
Odchodzi: Rafał Kowalski (Samson Samsonów).
Przychodzą: Marcin Stęplewski (Samson Samsonów), Sebastian Adach (Neptun Końskie).
Kamienna Brody
Przychodzi: Tomasz Wójcik (Juventa Perfopol Starachowice), Adrian Niewczas (ŁKS Georyt Łagów).
Krasocin-Bucovia Krasocin
Przychodzą: Konrad Żytniewski (powrót z wypożyczenia z Korony Kielce), Michał Wieczorek (niezrzeszony).
Odchodzi: Szymon Bujak (Wierna Małogoszcz).
LKS Bolmin
Zainteresowanie: Dominik Grzyb (Wierna Małogoszcz).
Łysica II Bodzentyn
Przychodzi: Mariusz Mik (Astra Suchedniów).
Piast Osiek
Odchodzą: Dawid Morys, Łukasz Kołek (Zorza Tempo Pacanów.
Piast Chęciny
Zainteresowanie: Karol Iwański (Polonia Białogon), Szymon Strzelecki (Samson Samsonów), Tomasz Klimczak (Moravia Morawica), Arkadiusz Pająk (ostatnio Spartakus Daleszyce).
Polanie Okmont Pierzchnica
Przychodzi: Hubert Miszczyk (Polonia Białogon).
Samson Samsonów
Odchodzą: Marcin Stęplewski (Gród Ćmińsk), Patryk Barucha (Nidzianka Bieliny), Łukasz Gębski (Astra Piekoszów).
Skała Tumlin
Odchodzą: Wiesław Janik (Lechia Strawczyn), Mateusz Milcarz (Victoria Mniów). Patryk Janus (GKS Górno).
Przychodzi: Łukasz Braciak (powrót z wypożyczenia z Moravii Morawica).
Zainteresowanie: Michał Piwowar (Orlicz Suchedniów), Tomasz Orzechowski (ostatnio Granat Skarżysko), Piotr Wijas, Paweł Wijas (ostatnio Łysica Bodzentyn), Damian Kukulski (Zryw Łopuszno).
Sokół Jachimowice
Przychodzi: Piotr Siemieniec (ostatnio Hutnik Sandomierz).
Sparta Zagnańsk
Przychodzi: Bartłomiej Bracha (z drużyny juniorów).
Zainteresowanie: Krystian Pedryc (Lubrzanka Kajetanów).
Stal Kunów
Odchodzi: Konrad Kwiecień (Star Starachowice).
Przychodzą: Michał Kosowski (Powiślanka Lipsko), Patryk Frańczak, Mateusz Kasprzyk (obaj KSZO Junior Ostrowiec), Zbigniew Korpikiewicz (Nidzianka Bieliny).
Star Starachowice
Przychodzą: Konrad Kwiecień (Stal Kunów), Hubert Bębenek (wznowił treningi).
Zdrój Busko Zdrój
Odchodzą: trener Lech Malczewski (rozwiązanie umowy), Sebastian Korczak, Rafał Witkowski (obaj wypożyczenie do Orlicza Suchedniów).
Przychodzą: trener Artur Jagodziński (prowadził drużyny młodzieżowe Zdroju), Rafał Charyga, Marcin Grochowski (Lubrzanka Kajetanów), Sebastian Krupa (Sparta Kazimierza Wielka).
Zainteresowanie: Arkadiusz Charyga (Nida Pińczów).
Zieleń Żelisławice-Secemin
Odchodzi: trener Ireneusz Stawowczyk (koniec umowy).
Przychodzi: Artur Łodej (ostatnio Pilica Koniecpol), Dariusz Miernik (ostatnio Hetman Włoszczowa), Sebastian Góral, Krzysztof Rajczykowski (wznowili treningi).
Zorza Tempo Pacanów
Odchodzi: trener Tomasz Kiciński (Czarni Połaniec).
Przychodzą: trener Piotr Zawadziński (ostatnio Sparta Kazimierza Wielka), Krystian Ciesielski, Adrian Franusiak (obaj z drużyny juniorów).
Może odejść: Hubert Poniewierski (Czarni Połaniec).
Zainteresowanie: Mariusz Koronkiewicz (Baszta Rytwiany).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?