Sport > Młoda Ekstraklasa Korony Kielce zremisowała z Naprzodem Jędrzejów

/mir/

W rozegranym na stadionie Hutnika Kraków sparingu Młoda Ekstraklasa Kolportera Korony Kielce zremisowała z Naprzodem Jędrzejów 2:2 (0:0), bramki: Zabłocki 58, Malarczyk 90 - Samburski 80, 85.

Korona - I połowa: Socha - Pydych, Szajna, Malarczyk, Mójta - Kiełb, Kasztelan, Radulj, Kaczmarek - Fundakowski, Michałek; II połowa: Małecki - Rożej, Miciak, Kiercz, Kal - Sitarek, Czarnecki, Chrzanowski, Kopeć - Zabłocki, Grass.

Naprzód - I połowa: Baran - Puchrowicz, Styczeń, Grunt, Banaszek - McGregor, Boguszewski, Ł. Gajda, Bała - Wilk, Fryc; II połowa: Rybus - Kędzierski, Makosz, Osiński, Kowalski - Benigier, K. Gajda, Luty, Ziółkowski - Samburski, Wlazło.

W ekipie Korony testowani byli Miciak i Grass z Dolcana Zabki oraz Sitarek ze Zrywu Sobolewo. Jedynie Grass znalazł uznanie w oczach szkoleniowców Korony i będzie sprawdzany w kolejnych meczach. Natomiast w drużynie Naprzodu wystąpili Kanadyjczyk Donald McGregor oraz dziewięciu innych testowanych graczy. W 22 minucie Socha obronił rzut karny egzekwowany przez Banaszka. W środę Korona wyjeżdża na obóz do Kamienia koło Rybnika, a Naprzód jedzie w piątek na Słowację.