Sport > Trzecie zwycięstwo Korony w USA

/SAW?

Piłkarze Korony Kielce w trzecim i ostatnim meczu towarzyskim w USA pokonali uniwersytecką drużynę Icon FC 3:2 (1:2) . Gole dla Korony strzelili Jacek Kiełb w 27 minucie, Edi Andradina w 51 i Michał Michałek w 75, a dla gospodarzy Alex Paszek w 14 i Tedy Niziolek w 45.

Korona, I połowa: Cierzniak - Nawotczyński, Markiewicz, Hernani, Bednarek - Kiełb, Zganiacz, Wilk, Kal - Edi Andradina, Konon. II połowa: Misztal - Szajna, Markiewicz, Hernani, Bednarek - Kiełb, Nowak, Edi Adnradina,Kal - Gawęcki, Michałek.
Icon FC: Vida - Ncholas, Bernstein, Fraczek, Sawyer - Paszek, T. Niziolek, D. Duka, A. Duka, Gehman - D. Niziolek oraz Oquendo, Frankoski, Vucetovic, Przybylo, Salmon, Sela, Sroka, Edwards, Olenovski, Clifton.
Mecz oglądało około 150 widzów, w tym kilkunastu w żółto-czerwonych barwach Korony.