Stal Kunów gra dalej w Pucharze Polski Kobiet

/PST/
Dwie Natalie ze Stali Kunów – Romańska (w środku, przy piłce) i Góra (z prawej) rozbiły Orlicza Suchedniów 5:0 w meczu PP na szczeblu okręgu. Fot. Piotr Stańczak
Trenująca od roku żeńska drużyna Stali Kunów awansowała do drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego kobiet.

Podopieczne Jarosława Jałochy pokonały we wtorek Orlicza w Suchedniowie 5:0 (3:0). Po dwa gole zdobyły Natalie - Romańska i Góra. Samobójcze trafienie zaliczyła Agnieszka Nowak z Orlicza. Mecz trwał 2x35 minut.

- Nie miałyśmy problemów z pokonaniem rywalek, wytrzymałyśmy spotkanie kondycyjnie. Teraz liczy się dla nas tylko trzecia liga (rozgrywki z udziałem Stali, Orlicza oraz UKS Iwaniska ruszą w połowie października - przyp. PST) - oceniła Natalia Góra, która pochodzi z Adamowa w powiecie starachowickim, w piłkę gra już trzy lata, jest reprezentantką kadry wojewódzkiej kobiet.

Oprócz niej oraz Romańskiej w ekipie Stali na mecz w Suchedniowie znalazły się: Anna Prokop, Wiktoria Frejlich (bramkarki), Aleksandra Buczyńska, Wiktoria Ostrowska, Andżelika Ożdżyńska, Wiktoria Raczkiewicz, Ilona Wiśnios, Patrycja Wiśnios, Żaneta Surowiec, Weronika Krupka, Magda Gębusia, Klaudia Woźniak, Lena Jagieła, Anna Łodej, Oliwia Lasocka i Wiktoria Rakoczy.