Star Starachowice - Czarni Połaniec 4:0. Pewna wygrana drużyny Tadeusza Krawca w trzecioligowych derbach województwa świętokrzyskiego

Dorota Kułaga
Drugą bramkę dla Staru Starachowice w derbach z Czarnymi Połaniec zdobył Przemysław Śliwiński. Marcin Słoka
Star Starachowice pewnie wygrał z Czarnymi Połaniec 4:0 w trzecioligowych derbach województwa świętokrzyskiego. Do zdobycia drugiej bramki przez podopiecznych trenera Tadeusza Krawca pojedynek był wyrównany, później Star zdominował spotkanie, które rozegrane zostało w Ożarowie.

Pewna wygrana Staru Starachowice w derbach z Czarnymi Połaniec

Star Starachowice - Czarni Połaniec 4:0 (1:0)
Bramki: Adrian Szynka 30, Przemysław Śliwiński 78, Piotr Stefański 84, Michał Wcisło 87.
Star: Lipiec - Majdanewycz (65. Styczyński), Jagiełło, Bracik, Stefański - Głaz (60. Handzlik), Ambrozik (60. Kośmider), Puton, Wcisło - Szynka (60. Duda), Stanisławski (65. Śliwiński).

W trzecioligowych derbach województwa świętokrzyskiego zdecydowane zwycięstwo odnieśli piłkarze Staru. Do przerwy prowadzili 1:0, ale w ostatnim kwadransie zdobyli trzy bramki i zapisali na swoim koncie efektowną wygraną.

-Do momentu bramki na 2:0 to były wyrównane derby. Czarni starali się nam zagrozić ze stałych fragmentów gry, ale zachowaliśmy czyste konto. Drugi gol dał nam pewność w grze. Dobrze na naszą postawę po przerwie wpłynęły też zmiany, wtedy wyraźnie dominowaliśmy nad zespołem z Połańca. W końcówce zdobyliśmy dwie kolejne bramki, które były dopełnieniem meczu

- powiedział Tadeusz Krawiec, trener Staru.