Star Starachowice okazał się lepszy od Zenitu Chmielnik

KAR
W środę, rozegrany został kończący drugą kolejkę klasy okręgowej mecz, w którym Star Starachowice podejmował Zenit Chmielnik.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie gole dla gospodarzy strzelili w 54 minucie Damian Senderowski i 75 minucie Mariusz Fabjański. Spotkanie zakończyło się wygraną Staru 2:0.

Po meczu mający 6 punktów Star awansował z piątej na trzecią pozycję. Wyprzedził Klimontowiankę Klimontów i Spartę Dwikozy. Zenit, który ma 3 punkty spadł z ósmego na dziewiąte miejsce w tabeli. Wyprzedził go GKS Rudki.

Star Starachowice - Zenit Chmielnik 2:0 (0:0)

Bramki: Damian Senderowski 54, Mariusz Fabjański 75