Star Starachowice rozegrał dwa sparingi w dwa dni. Pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie i przegrał z GKS Bełchatów

Bartosz Wartałowicz
Star Starachowice/Facebook
Star Starachowice intensywnie rozpoczął luty. "Zielono-czarni" rozegrali 2 sparingi w 2 dni. Najpierw pokonali Pniówek Pawłowice Śląskie, a następnie wysoko przegrali z GKS Bełchatów.

Zwycięstwo i porażka w pierwszych sparingach Staru w lutym

Star Starachowice - Pniówek Pawłowice 2:1 (0:0)
Bramki: Konrad Handzlik 50 z karnego, Maciej Styczyński 75 - Dawid Ciszewski.
Star (I połowa): Lipiec - Majdanewycz, Jagiełło, Bracik, Stefański - Kawecki, Duda, Kośmider, Puton, Handzlik - Śliwiński.
Star (II połowa):Lipiec (60' Natorski) - Cukrowski, Bracik, Gębura, Testowany - Styczyński, Ambrozik, Handzlik (I. Zając) Stefański (60' Mikos), Testowany - Eduardo (68' Kośmider)

Star Starachowice - GKS Bełchatów 2:6 (1:2)
Bramki: Szymon Stanisławski, Dawid Kośmider z karnego - Patryk Skórecki 2x, Łukasz Wroński, Mariusz Holik, Serhij Napolov, Przemysław Zdybowicz.
Star (I połowa):Natorski - Nowak, Jagiełło, Cukrowski, Majdanewycz - Styczyński, Ambrozik, Duda, Puton, Stefański, Stanisławski.
Star (II połowa): Natorski (60' Mazur) - Nowak (60' Testowany), Jagiełło, Duda, Majdanewycz - Cukrowski, Ambrozik (60' I. Zając), Kośmider, Puton (79' Ambrozik) Styczyński (60' Jeziorski), Stanisławski (60' Śliwiński)
GKS (I skład): Otczenaszenko - Sarnik, Szczepaniak, Testowany, Szymorek - Nowak, Malec, Wroński, Skórecki, Woźniakowski - Zdybowicz.

Zespół Tadeusza Krawca jest w środku okresu przygotowawczego i w piątek 2 lutego zanotował pierwszą sparingową wygraną, pokonując Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1. Oprócz wyniku z pewnością może cieszyć fakt powrotu po kontuzji Piotra Mikosa - skrzydłowego Staru. Drugie spotkanie - z GKS Bełchatów rozstrzygnęło się w 2 połowie, kiedy przyjezdni czterokrotnie trafiali do bramki starachowiczan. Kolejny mecz kontrolny Staru odbędzie się 10 lutego. Rywalem drużyny Tadeusza Krawca będzie Pilica Białobrzegi.