Strażak podejmuje wicelidera

Kamil Markiewicz
Weekendowa kolejka trzeciej grupy klasy A nie była udana dla drużyn z powiatu opatowskiego, które doznały porażek. UKS Baćkowice przegrał w Bielinach z GKS Górno 0:4. Do przerwy gospodarze wygrywali 2:0. Strażak Bidziny uległ w Rytwianach Baszcie 1:2. Po pierwszej połowie utrzymywał się remis 1:1. Gola dla Strażaka strzelił w 36 minucie na 1:1 Konrad Ożóg.

Przed drużynami z powiatu opatowskiego trudne pojedynki. W niedzielę, o godzinie 15, rozegrają one mecze siódmej kolejki. Strażak zmierzy się na własnym boisku z wiceliderem rozgrywek GKS Górno. Natomiast na obiekcie w Iwaniskach UKS będzie podejmował trzeci zespół ligi Piast Osiek.