Świetny występ szkół z Połańca w finale biegów sztafetowych

/dor/
W Łodzi odbył się finał krajowy biegów sztafetowych Vena Sport Festival 2012. Znakomicie spisały się drużyny reprezentujące szkoły z Połańca.

W kategorii gimnazjum drużyna w składzie Jakub Kwiatkowski, Kamil Wach, Konrad Kalina i Paweł Switek zwyciężyła w konkurencji sztafet szwedzkich - 100 m - 200 m - 300 m - 400 m. Opiekunem zwycięzców jest Sławomir Szydłowski.

W kategorii szkół średnich drużyna Zespołu Szkół z Połańca w składzie: Adrian Kępiński, Sebastian Szydłowski, Mateusz Gad, Mateusz Siuda wywalczyła trzecie miejsce. Opiekunem tej ekipy jest Krzysztof Kazberuk.

Najmłodsze zawodniczki Szkoły Podstawowej w Połańcu - Aleksandra Jaguś, Aleksandra Sojda, Paulina Witek oraz Gabriela Kazberuk uplasowały się na ósmej pozycji. Opiekunem dziewcząt jest Gabriela Zielińska.