Sylwester pod gwiazdami 2018 w Kielcach. Rico Sanchez &...

  Sylwester pod gwiazdami 2018 w Kielcach. Rico Sanchez & Gipsys i wiele innych atrakcji (SZCZEGÓŁY IMPREZY)

  mba

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Rico Sanchez

  Rico Sanchez

  Gwiazdą tegorocznej nocy sylwestrowej w Kielcach będzie Rico Sanchez & Gipsys. Atrakcji przygotowano jednak więcej. Początek imprezy o godzinie 21.30.
  Rico Sanchez

  Rico Sanchez  Tradycyjnie już ostatnią noc roku kielczanie będą mogli spędzić na Rynku, czyli największej plenerowej scenie miasta.

  Tegoroczny „Sylwester pod gwiazdami” rozpocznie się już o godzinie 21.30.
  Wszystkich gości powita zespół „5 nad ranem”, który specjalnie na ten wieczór przygotował zestaw największych hitów tanecznych - polskie i światowe przeboje minionych dekad w energetycznych aranżacjach.

  Rico Sanchez & Gipsys

  Gwiazdą wieczoru będzie zespół Rico Sanchez & Gipsys, który wprowadzi kielczan w świat gorących, latynoskich rytmów. Liderem grupy jest Rico Sanchez. Już jako czternastolatek był członkiem profesjonalnej grupy muzycznej. Jego zespół grał głównie muzykę Cyganów, połączoną z brzmieniem pochodzącym z Bałkanów i Hiszpanii. Przez lata podróżował po całym świecie, grając w międzynarodowych grupach. Ważne miejsce w jego artystycznym dorobku zajmuje grupa „Gipsy Kings” z którą brał udział w tzw. „Gipsy session”. Wizytówką zespołu Rico Sanchez & Gipsys jest połączenie znanych przebojów „Gipsy Kings”, takich jak „Volare”, „Bamboleo” czy „Soy” z własną twórczością lidera grupy. Zespół pojawi się na scenie o godzinie 22.40.


  Nowy Rok wszyscy powitają wystrzałowo - pokazem fajerwerków. Ale na tym nie skończy się zabawa. Wokalista i gitarzysta zespołu „5 nad ranem” Jakub Wojtasik wystąpi w roli DJ-a i poprowadzi dyskotekę pod gwiazdami. Jego program muzyczny obejmie najgorętsze teledyski minionego roku, które będą wyświetlane na wielkim ekranie ledowym.

  Zmiany w organizacji ruchu na Sylwestra pod gwiazdami

  W związku z organizacją „Sylwestra pod Gwiazdami” od 31 grudnia od godziny 18 do 1 stycznia do godziny 2 w rejonie Rynku nastąpi czasowa zmiana oznakowania drogowego. Niemożliwy będzie przejazd ulicą Bodzentyńską w kierunku Rynku. Dojechać będzie można jedynie do wjazdu na plac Świętego Wojciecha. Oznacza to, że kierowcy nie przejadą przez północną pierzeję Rynku oraz plac Świętej Tekli do ulicy Warszawskiej. Zamknięta będzie także ulica Świętego Leonarda na odcinku między Wesołą a Rynkiem. Ponadto zamknięte dla ruchu zostaną: ulice Mała przy Sienkiewicza, Leśna przy parkingu wielopoziomowym, Orla. Wzdłuż ulicy Warszawskiej na odcinku od placu Świętej Tekli do ulicy Kaczyńskiego zlikwidowane będzie parkowanie na rzecz wyznaczonego postoju TAXI.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce