Szybki Różalski. Dobra forma ostrowieckiego mastersa przed mistrzostwami Polski

/waf/
Józef Różalski (w środku) w Konstancinie czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium.
Cztery zwycięstwa w czterech startach odniósł Józef Różalski z Ostrowca w III Otwartych Mistrzostwach Konstancina w Pływaniu Masters.

W zawodach wzięło udział 180 zawodniczek i zawodników. Ostrowiecki masters startował w czterech konkurencjach, które pewnie wygrał, uzyskując najlepsze wyniki w tym roku na basenie 25-metrowym. Na 50 metrów stylem motylkowym osiągnął czas 34.07 (rekord Polski), na 50 metrów stylem dowolnym- 31.15, na 100 m stylem zmiennym- 1:23.94 i na 200 m stylem zmiennym- 3:22.68.

- W konkurencjach sprinterskich, czyli 50 metrów delfinem i 50 m kraulem, w kategorii open zdobyłem 1471 punktów i uznany zostałem najlepszym zawodnikiem mistrzostw- mówi Józef Różalski, który obecnie przygotowuje się do Otwartych Mistrzostw Polski Masters na basenie 25-metrowym.

Zawody odbędą się w Mławie w dniach 12-14 listopada, a ostrowczanin planuje starty aż w ośmiu konkurencjach.