Tak Star Starachowice świętował zdobycie Chemar Pucharu Polski po meczu z Czarnymi Połaniec. Zobacz zdjęcia z dekoracji

Damian Wiśniewski
Star Starachowice świętował zdobycie Regionalnego Pucharu Polski. Więcej na kolejnych slajdach >>>>>Dorota Prokop
W sobotę 15 czerwca Star Starachowice na Suzuki Arenie wygrał po rzutach karnych finał Chemar Pucharu Polski z Czarnymi Połaniec. Zobacz zdjęcia z dekoracji po spotkaniu.

Mecz Staru Starachowice z Czarnymi Połaniec w finale Regionalnego Pucharu Polski był bardzo emocjonujący. Po pierwszych 45 minutach było 1:0 dla Staru. Po 90. minutach było 2:2, podobnie po minutach 120. Zwycięstwo Starowi dał dopiero wygrany konkurs rzutów karnych.

Zobacz więcej na temat tego meczu:

Po spotkaniu przyszedł czas na świętowanie. Oba zespoły odebrały medale, a Star dodatkowo pamiątkowy puchar. Jedni i drudzy otrzymali również nagrody pieniężne: starachowiczanie 50 tysięcy złotych, podczas gdy drużyna pokonana otrzymała 16 tysięcy złotych.