Tłumy w Strefie Kibica na Rynku w Kielcach. Tak kibicowaliście piłkarzom ręcznym drużyny Barlinek Industria Kielce w półfinale Final4 z PSG

Dorota Kułaga
Tłumy kibiców na Rynku w Kielcach w Strefie Kibica
Tłumy kibiców na Rynku w Kielcach w Strefie Kibica Mikołaj Opatowski/Dorota Kułaga
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się Strefa Kibica na Rynku w Kielcach. Tłumy fanów mistrza Polski przyszły, żeby oglądać ba telebimie mecz półfinałowy Final4 w Kolonii z zespołem PSG.

Ogromne emocje w Strefie Kibica na Rynku w Kielcach. Tak kibicujecie!

Mecz półfinałowy Final4 wywołuje ogromne emocje. Już wiadomo, że zwycięzca tego półfinału zagra w niedzielę w wielkim finale z zespołem Magdeburga, który wygrał z Barca po rzutach karnych 40:39.

Zdjęcia kibiców z kieleckiego Rynku

"Cały Rynek ręce w górę!", "Bronimy, bronimy!", "Hej Kielce gol!" - skandują kibice licznie zgromadzeni na Rynku. Szczególnie owacyjnie nagradzali bramki Artioma Karalioka, którego występ do końca stał pod znakiem zapytania oraz świetne interwencje Andreasa Wolffa, który w pierwszej połowie odbił 7 rzutów, w tym karnego.

Do przerwy Barlinek Industria Kielce prowadzi w półfinale z PSG 16:14. Ależ emocje zapowiadają się po przerwie!