To był niezwykle emocjonujący mecz. Kibicowaliście Koronie Kielce w spotkaniu z Jagiellonią Białystok? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Kibice na meczu Korony z Jagiellonią - żona i siostra obrońcy Dominicka Zatora przyleciały na ten mecz specjalnie z Kanady. Kamil Bielaszewski/PAP
Wspaniały doping mieli piłkarze Korony Kielce w meczu z Jagiellonią Białystok na Suzuki Arenie. Po emocjonującej końcówce Korona wygrała 2:1. Mamy dla Was zdjęcia kibiców z tego pojedynku.

Kibice Korony Kielce na meczu z Jagiellonią Białystok

Na meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok było ponad 10 tysięcy kibiców. Obejrzeli niezwykle emocjonujące widowisko i zwycięstwo swojej drużyny w arcyważnym spotkaniu 2:1. Bramki dla Żółto-Czerwonych zdobyli Dominick Zator w 79 minucie i Jewgienij Szykawka w 90+5 minucie.

Korona odniosła szóste z rzędu zwycięstwo na Suzuki Arenie. Kielce nadal są twierdzą nie do zdobycia. Gratulacje dla podopiecznych Kamila Kuzery za ogromną determinację i walkę do końca. Mecz nie ułożył się po ich myśli, ale potrafili odwrócić losy spotkania i zdobyli arcyważne punkty w walce o utrzymanie!