To były zabójcze kontry. Dalin Myślenice - Juventa Starachowice 3:0

/dor/
Piłkarze Juventy Perfopol Starachowice przegrali w Myślenicach 0:3. -Nadzialiśmy się na zabójcze kontry i dlatego ponieśliśmy wysoką porażkę - mówił trener Arkadiusz Bilski.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol:

-Wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. U nas zawiodła skuteczność, a przeciwnik wykorzystał wszystkie okazje, które miał. Niemiłosiernie nas skontrował.

W rundzie jesiennej Juventa Perfopol na własnym stadionie przegrała z Dalinem 0:1. W Myślenicach też doznała goryczy porażki. Scenariusz był podobny - starachowiczanie mieli dobre okazje, ale byli nieskuteczni. A gospodarze się nie mylili - wyprowadzali groźne kontrataki, trzy z nich zamienili na gole.

Pierwszą bramkę w 8 minucie zdobył Jakub Górecki, który dostał podanie od brata bliźniaka Michała. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego starali się doprowadzić do wyrównania i mieli ku temu okazje. -Stawiarski i Anduła mogli się wpisać na listę strzelców, ale zabrakło precyzji - mówił trener Bilski.

Po przerwie Dalin zdobył dwie kolejne bramki. Pierwszą w 52 minucie Dawid Kałat strzałem z ostrego kąta, a drugą w 81 minucie Paweł Płonka, który dostał prostopadłe podanie od Mariusza Kęska. - Wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Nie mogę być bardzo zdegustowany postawą moich zawodników, momentami prezentowali się solidnie. Przeciwnik wykorzystał to, co mógł. Boli ten wynik, bo gra nie wyglądała aż tak źle jak rozmiary porażki - dodał szkoleniowiec starachowickiej drużyny. Jego podopieczni w dwóch meczach rundy wiosennej zdobyli jeden punkt.