Trampkarze młodsi - wyniki

Redakcja

Trampkarze młodsi, grupa 1. 1 kolejka. Spartakus Daleszyce - Radiator$ Stąporków 6:2, KKP Korona Kielce - Victoria Mniów 23:0, Hetman Włoszczowa - Neptun Końskie 5:2, Skała Tumlin - Juventa Starachowice 2:9, GKS Nowiny - Rodzina Kielce 1:6.

2. kolejka. Rodzina Kielce - Spartakus Daleszyce 2:1, Victoria Mniów - Juventa Starachowice 0:9, Radiator$ Stąporków - Skała Tumlin 1:7, KKP Korona Kielce - Hetman Włoszczowa 10:2, Neptun Końskie - GKS Nowiny 2:0.

Grupa 2. 1. kolejka, środa 27 sierpnia: Piast Stopnica - Piaskowianka Piaski 2:0, Unia Sędziszów - Dąb Nagłowice 1:3, Naprzód Jędrzejów - TS 1946 Nida Pińczów 1:0, Moravia Morawica - Jawornik Gorzków 10:1, pauzowały: Zdrój Busko-Zdrój, Victoria Skalbmierz. 2. kolejka, 31 sierpnia: Nida - Moravia 3:1, Dąb - Naprzód 1:8, Piaskowianka - Unia 8:1, Zdrój - Victoria 9:1, pauzował: Piast, Jawornik.

3. kolejka (rozegrana w środę 3 września): Piast Stopnica - Zdrój Busko-Zdrój 5:2, Naprzód Jędrzejów - Piaskowianka Piaski 0:3, Moravia Morawica - Dąb Nagłowice 1:5, Jawornik Gorzków - TS 1946 Nida Pińczów 1:2, pauzowali: Victoria Skalbmierz, Unia Sędziszów. 4. kolejka (rozegrana w sobotę 7 września): Dąb - Jawornik 11:0, Zdrój - Unia 10:1, Victoria - Piast 1:2, Piaskowianka - Moravia 8:1, pauzowali: Nida, Naprzód.

Grupa 3. GKS Szydłów - KSZO Junior Ostrowiec 0:9, Alit Ożarów - OKS Opatów 5:3, Wisła Sandomierz - KKP Korona II Kielce 3:0, pauzował: ŁKS Łagów, Baszta Rytwiany - Klimontowianka Klimontów - mecz został przerwany w 30 minucie przy wyniku 1:0 dla gospodarzy. Powodem przerwania spotkania było zasłabnięcie na boisku zawodnika drużyny gości. O rozstrzygnięciu spotkania zadecyduje Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

2. kolejka. KSZO Junior Ostrowiec - Alit Ożarów 8:0, Klimontowianka Klimontów - GKS Szydłów 1:4, ŁKS Łagów - Baszta Rytwiany - mecz się nie odbył, goście nie przyjechali, OKS Opatów - Wisła Sandomierz - mecz przełożony na wtorek 24 września, pauzowała: KKP Korona II Kielce.