Trampkarze starsi - wyniki

Redakcja

Grupa 1.

Orlicz Suchedniów - Gród Ćmińsk 6:1, KKP Korona Kielce - Astra Piekoszów 23:0, GLKS Krasocin - Stal Kunów 5:0, Orlęta Kielce - Juventa Starachowice 0:2, Granat Skarżysko-Kamienna - Bucovia Bukowa - mecz przełożony na wtorek 10 czerwca.

Gród Ćmińsk - Orlęta Kielce 2:1, Stal Kunów - Granat Skarżysko-Kamienna 2:9, Bucovia Bukowa - KKP Korona Kielce 1:11, Astra Piekoszów - Orlicz Suchedniów 1:4, Juventa Starachowice - GLKS Krasocin - mecz się nie odbył, goście nie przyjechali. Zaległe mecze 15. kolejki: Orlicz Suchedniów - GLKS Krasocin 4:0, Orlęta Kielce - Stal Kunów 1:0, Granat Skarżysko-Kamienna - Gród Ćmińsk 3:0.

Grupa 2.

Zryw Skroniów - Zenit Chmielnik 3:1, KKP Korona II Kielce - Polanie Pierzchnica - mecz się nie odbył, goście nie przyjechali, pauzowała: Sparta Kazimierza Wielka.

Polanie Pierzchnica - Zryw Skroniów 1:14, Zenit Chmielnik - Sparta Kazimierza Wielka - mecz się nie odbył, ponieważ goście nie mieli aktualnych kart zdrowia, pauzował: KKP Korona II Kielce.

Grupa 3.

Ester Wojciechowice - Pogoń Staszów 0:3, KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Cukrownik Włostów 18:0, Czarni Połaniec - LZS Samborzec - mecz został przerwany w 10 minucie przy stanie 5:0 dla gospodarzy, z powodu zdekompletowania drużyny gości.

Cukrownik Włostów - Czarni Połaniec 0:6, LZS Samborzec - Ester Wojciechowice 1:2, Pogoń Staszów - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1:2. Zaległy mecz 17. kolejki: Czarni Połaniec - Pogoń Staszów 0:2.