Trudne pojedynki koneckich czwartoligowców

Kamil Markiewicz
Karol Armata (z prawej) strzelił gola dla Neptuna w meczu z Nidą
Karol Armata (z prawej) strzelił gola dla Neptuna w meczu z Nidą Kamil Markiewicz
W weekendowych meczach czwartej ligi nasze zespoły zdobywały punkty. Partyzant Radoszyce zremisowała u siebie w regionalnych derbach z Hetmanem Włoszczowa 1:1. Gospodarze przegrywali od 20 minuty po trafieniu Marcina Michałka. Do wyrównania w 25 minucie strzałem z rzutu karnego doprowadził Bartłomiej Papros.

Neptun Końskie pokonał na wyjeździe TS 1946 Nida Pińczów 2:1. Konecka drużyna przegrywała od 41 minuty po trafieniu Piotra Gajdy. W 75 minucie do remisu doprowadził Karol Armata, a w 90 minucie zwycięskiego gola dla Neptuna strzelił Piotr Gardynik.

Przed naszymi zespołami mecze 22. kolejki. W niedzielę, o godzinie 16, Neptun podejmował będzie Unię Sędziszów, a Partyzant zagra w Ćmińsku z Lubrzanką Kajetanów.

- Jedziemy walczyć o pełną pulę. Wiem, że czeka nas ciężkie zadanie, ponieważ Lubrzanka rozegrała bardzo dobry mecz w Sandomierzu z liderem Wisłą - powiedział Jarosław Komisarski, trener Partyzanta.

- Unia wiosną prezentuje się świetnie. Skupiamy się na sobie. Jeśli zawodnicy podejdą w pełni zaangażowani do meczu, to powinniśmy odnieść zwycięstwo - mówił Waldemar Szpiega, szkoleniowiec Neptuna.

Partyzant w niedzielę zagra w komplecie. W szeregach Neptuna zabraknie kontuzjowanego Krzysztofa Pacha.