Trzy medale młodych starachowickich kickboxerów na mistrzostwach Polski

sal
Z prawej Ernest Kiesiel zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Kadetów.
Z prawej Ernest Kiesiel zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Kadetów. Fot. archiwum prywatne
Trzy brązowe medale wywalczyli w miniony weekend na mistrzostwach Polski kadetów młodzi kickboxerzy z klubu sportowego "Dragon". W zawodach wzięło udział 180 zawodników z całej Polski.
Z prawej Dominka Czerniakiewicz wywalczyła brąz na Mistrzostwach Polski Kadetów.

Mistrzostwa zorganizowano w Bielsku Białej. Na zawodach Starachowice reprezentowało czterech młodych podopiecznych trenera Marka Jasińskiego: Dominka Czerniakiewicz, Robert Siebyła, Ernest Kisiel i Filip Goszczyński. Wśród kadetów młodszych (od 10 do 12 lat) brąz wywalczyła Dominika Czerniakiewicz w kategorii do 42 kilogramów, wśród kadetów starszych (od 13 do 15 lat) brąz zdobył Ernest Kisiel w kategorii do 52 kilogramów i Filip Goszczyński w kategorii do 57 kilogramów. Na mistrzostwach dobrze wypadł także Robert Niebyła, który przegrał zaledwie jednym punktem swój pojedynek. Trener Marek Jasiński nie kryl zadowolenia z występów swoich zawodników. - Występ uważam, za bardzo udany - ocenił trener Jasiński.