mkoZaktualizowano
W piątek, 18 stycznia Bayern Monachium wygrał w wyjazdowym meczu z Hoffenheim w meczu 18. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Hoffenheim - Bayern Monachium 1:3 (0:2).

Bramki: 0:1 Leon Goretzka 34, 0:2 Leon Goretzka 45, 1:2 Nico Schulz 59, 1:3 Robert Lewandowski 87.

Kartki: Hoffenheim: Kevin Vogt 26, Florian Grillitsch 57, Stefan Posch 64 - Joshua Kimmich 68, Javi Martinez 84

GOL LEWANDOWSKIEGO NA 1:3:

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 18.01.2019. W piątek mecz Bundesligi. Będzie to wznowienie rozgrywek ligi niemieckiej po zimowej przerwie. Gdzie obejrzeć transmisję spotkania TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium w 18. kolejce Bundesligi? Oto szczegóły meczu.

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium. Transmisja TV

Transmisja meczu TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium (piątek, 18 stycznia) będzie na kanałach:

• Canal + Sport - godzina 20.30 (studio rozpocznie się o 20)

Mecz odbędzie się w piątek, o godzinie 20.30. Studio przedmeczowe zacznie się o 30 minut wcześniej.

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium. Transmisja online w Internecie

Transmisja na żywo dostępna jest w dwóch miejscach. Są to:

W obydwu przypadkach za dostęp trzeba zapłacić.

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium. Chcą dogonić lidera tabeli

Mecz jest dla Bayernu Monachium szczególnie ważny, Bawarczycy starają się bowiem dogonić liderującą Bundeslidze Borussię Dortmund. W tej chwili Borussia ma 42 punkty, a Bayern 36. Wygrana z Hoffenheim pozwoli, przynajmniej na jeden dzień, zbliżyć się monachijczykom do lidera na trzy punkty. W sobotę o godzinie 16.30 Borussia gra z RB Lipsk, czwartą drużyną Bundesligi. Jeśli zgubi punkty, Bayern ma szanse zmniejszyć stratę.

- Wiemy, że Hoffenheim to trudny rywal i ma dobrego trenera. Nigdy nie wiadomo, jak uda się wystartować w rozgrywkach, póki się tego nie zrobi. Mamy nadzieję na dobry rezultat. Wiemy, że tego potrzebujemy. To będzie trudne spotkanie - powiedział trener Bayernu Niko Kovac dla oficjalnej strony klubu.

Jesienią Bayern wygrał z Hoffenheim 3:1. Bramki zdobyli Thomas Muller w 23., Robert Lewandowski w 82., Arjen Robben w 91. minucie dla Beyernu. Dla Hoffenheim trafił Adam Szalai w 57 minucie.

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium

Data meczu: 18.01.2019
Transmisja: Canal+Sport
Godzina: 20.30

Źródło:vivi24

Materiał oryginalny: TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium WYNIK, POWTÓRKI, Gol Roberta Lewandowskiego, SKRÓT 18..01.2019 - Echo Dnia Świętokrzyskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.