Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Imielno. Mieszkańcy Bełku zdominowali podium. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia

Oprac.: Mateusz Zapart
5 lutego na hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej rozegrano turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Imielno. Mieszkańcy Bełku zajęli łącznie aż pięć miejsc na podium Urząd Gminy w Imielnie
W niedzielę, 5 lutego na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Imielnie odbyła się tegoroczna edycja turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Imielno. W rywalizacji sportowej wzięło 22 zawodników i zawodniczek.

Turniej tenisa stołowego w Imielnie

W niedzielę, 5 lutego 2023 roku rozegrany został turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Imielno. Zawody odbyły się na sali sportowej przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Imielnie. W rozgrywkach brało udział w sumie 22 zawodników i zawodniczek z terenu gminy.

Rywalizacja odbywała się w grupach "mężczyźni" oraz "kobiety". Pierwsza z nich została podzielona na cztery kategorie wiekowe: szkoła podstawowa, 15-25 lat, 26-40 lat oraz powyżej 40 lat. Rozgrywki w grupie Kobiet odbywały się w jednej kategorii bez ograniczeń wiekowych.

Na początku turnieju po wpisaniu się wszystkich uczestników na listy odbyło się losowanie numerów startowych oraz ich wprowadzenie do rozgrywek. Rywalizację podczas turnieju oparto na systemie pucharowym do dwóch przegranych.

Ostateczne wyniki w poszczególnych grupach wiekowych mężczyzn przedstawiają się następująco:

• 3. Jagoda Laskowska – Borszowice

Mieszkańcy Bełku, podobnie jak w poprzednich turniejach, zajęli najwięcej miejsc na podium, łącznie aż pięć. Wszyscy zawodnicy, którzy zakwalifikowali się na miejsca na podium zostali nagrodzeni dyplomami i pucharami, który otrzymała także nagrodzona najlepsza drużyna turnieju. W trakcje trwania turnieju sportowego każdy z zawodników mógł skorzystać z napoi i przekąsek.