Udane występy suchedniowskich badmintonistów w Warszawie i Kiełczewie

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
archiwum Orlicz Suchedniów
Miniony weekend był udany dla badmintonistów Orlicza Suchedniów. Rywalizowali w dwóch turniejach, gdzie stawali na najwyższych stopniach podium.

Suchedniowscy badmintoniści wzięli udział w Warszawskim Festiwalu Badmintona. Najlepiej spisała się tam Julia Pajek, która wygrała turniej singlowy w kategorii U-17.

Debel Julia Pajek/Joanna Więckowska zajął czwarte miejsce, podobnie jak mikst Bartosz Dulemba /Joanna Więckowska.
Ewa Bartłomiejczuk w kategorii U-15 zajęła miejsca 5-8, a w mikście z Bartoszem Kuflem ze Straszęcina czwarte miejsce. Mikst Szymon Turski/Kaja Ziółkowska zajęli miejsce 2 w finale B.

Kaja Ziółkowska, reprezentują klub Wschodnia 12 Kielce w singlu zajęła miejsca 5–8, ale startowała w kategorii U-15, czyli wyższej, niż zwykle.

Julia Pająk grała w Kiełczowie koło Wrocławia w Krajowym Turnieju juniora młodszego, gdzie dwukrotnie stanęła na najwyższym podium w mikście z Łukaszem Chudzińskim i deblu z Weroniką Aleksandrowicz.