Udane zakończenie roku w wykonaniu Neptuna i Partyzanta

Kamil Markiewicz
Czwartoligowe zespoły z powiatu koneckiego Partyzant Radoszyce i Neptun Końskie rozegrały ostatnie spotkania w tym roku.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej oba zanotowały zwycięstwa. Partyzant Radoszyce rozgromił na własnym boisku Łysicę Bodzentyn aż 7:2. Do przerwy gospodarze wygrywali 3:2. Dwie bramki dla radoszyckiej ekipy zdobył Jakub Jaśkiewicz, a po jednej, Piotr Zawadzki, Paweł Markowicz, Kuba Kos i Karol Nieszporek. Ostatnia bramka, to samobójcze trafienie Aleksieja Czerkaszyna.

Neptun Końskie pokonał na wyjeździe inny zespół z powiatu kieleckiego Lubrzankę Kajetanów 3:2. Do przerwy prowadził 2:0. Gole dla koneckiej drużyny strzelili Dominik Szymkiewicz, Karol Armata i Piotr Gardynik.

Na półmetku rozgrywek Neptun jest liderem z dorobkiem 40 punktów. Partyzant plasuje się na pozycji ósmej z 26 punktami na koncie. Pozycja zespołu z Radoszyc może ulec zmianie, ponieważ w weekend część drużyn będzie rozgrywała zaległe pojedynki.