Udany debiut na Mistrzostwach ostrowieckich tancerzy z "3 Your Mind"

dota
Cała ekipa 3 Your Mind z Ostrowca Świętokrzyskiego, licząca 29 tancerek, choreografią „Drop The Bomb” wywalczyła złoto i tytuł Mistrza Świata w kategorii Urban Street Dance Showcases Mixage. archiwum prywatne
Złoto, srebro i brąz do Studio Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind z Ostrowca Świętokrzyskiego. To piękny bilans udziału naszych zawodników w Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation w Libercu.

Powody do radości mają tancerze z Ostrowca Świętokrzyskiego, trenujący w Studiu Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind Moniki Wielińskiej.

Cała ekipa 3 Your Mind, licząca 29 tancerek, choreografią „Drop The Bomb” wywalczyła złoto i tytuł Mistrza Świata w kategorii Urban Street Dance Showcases Mixage.

Natomiast grupa 3 Your Mind Junior z układem, zatytułowanym „Choices” w kategorii Urban Street Dance Large Teams Juniors zajęła drugie miejsce. Dodatkowo Małgorzata Łazowka z Kielc, reprezentująca 3 Your Mind, zdobyła brązowy medal w kategorii Urban Street Dance Solo Adults.

- Bardzo cieszymy się ze zdobytych miejsc i wywalczonych tytułów – mówi Monika Wielińska. – Do ogłoszenia wyniku nic nie było przesądzone, a w finale były naprawdę mocne zespoły. To pierwsze nasze Mistrzostwa Świata i od razu taki wynik. Dziewczyny ciężko pracowały na sukces i jak widać, opłaciło się. Jestem dumna. Jeszcze raz gratuluję wszystkim tancerzom.