Udany start Adama Łubowskiego

Redakcja
W dniach 17-18 czerwca Rytwianach odbyły się finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych w trójboju lekkoatletycznym.

W jego skład wchodziły bieg na 60 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W klasyfikacji indywidualnej wśród chłopców drugie miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej numer 2 z Sandomierza Adam Łubowski. Jego szkoła zajęła równie dobre drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na siódmej pozycji w notowaniu drużynowym chłopców znalazła się Szkoła Podstawowa z Obrazowa. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt ósme miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Obrazowa.