Udany start Black&White Ostrowiec na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w fitness i kulturystyce

Dorota Kułaga
W Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w fitness i kulturystyce. UKS Black &White Ostrowiec reprezentowały 3 zawodniczki.

W fitness akrobatycznym złoto wywalczyła najmłodsza, bo zaledwie 14-letnia Natalia Bugajska. - To ogromny sukces tej zawodniczki. Układem dowolnym u wszystkich sędziów jednogłośnie została oceniona na 1 miejscu. Nad sylwetką ze względu na wiek jeszcze trzeba popracować, ale przewaga punktowa z układu była tak wysoka, że wystarczyła na utrzymanie 1 miejsca, mimo 3 pozycji w sylwetce - powiedziała trener Joanna Kępa.
W fitness artystycznym 2 miejsce zajęła Agata Suszko, a 3 pozycję Nela Wójcik- przegrały tylko z aktualną mistrzynią świata Yulia Komenotrus.

Wyniki pozostałych zawodników: Daria Lewandowska brąz w bikini +169, Daniel Kunikowski kulturystyka klasyczna do 180 cm - złoto i w open 2 m, Dawid Kopeć brąz w kulturystyce juniorów, Radosław Wicher kulturystyka + 100 kg brąz, Natalia Grzyb w wellness fitness 4 miejsce.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani